Wpisy na Blogu

24 Kreacje na romantyczną suknie ślubną bez ramion

powiedziałaś: "tak" ? Nadszedł czas wybrać wymarzoną suknię ślubną, sprawdź proszę nasze 
wyjątkowe propozycję wybrane specjalnie dla Ciebie! <3


Symbolika kwiatów

Chcesz podarować kwiaty i nie wiesz na jakie się zdecydować?
Skorzystaj z naszej małej ściągawki :)


Słoiczek pełen miłości♥

Pomysł na wykonanie własnego dzieła 365 powodów dla których Cię kocham.


Pomysł na kobiece uczucia

Wpadliśmy na kolejny genialny pomysł na obdarowanie kobiet czymś bardzo wyjątkowym. Spróbuj zrobić to sam!

Pewnego dnia poznałem fascynującą i piękną kobietę dla której chciałem zrobić niespodziankę urodzinową i myślałem w jaki sposób mógłbym ją zaskoczyć. Pomysłów było multum, ale przyszedł mi do głowy jeden wyjątkowy do, którego nie potrzeba wielkich funduszy,  wystarczy kreatywność i minimalna znajomość obsługi programów graficznych. Trud moich starań okazał się strzałem w dziesiątkę! Bezcenny był widok ogromnego zaskoczenia i radości na twarzy mojej wybranki. Mój niecodzienny prezent, stał się świetną okazją do kolejnego romantycznego spotkania. 

Jak zrobić Piniatę ? 0

Do zrobienia piniaty będą nam potrzebne takie materiały jak:

  • mała i duża miska
  • balon
  • mąka i woda
  • gazety
  • kolorowa bibuła
  • nożyczki i klej
  • cukierki
  • długopis
  • kolorowy papier

 

Krok po kroku jak zrobić piniatę: 

Nadmuchany balon wkładamy do miski. W drugiej miseczce rozrabiamy mąkę z wodą, aby uzyskać tak zwany klej, który powinien mieć konsystencje śmietany (nie może być zbyt wodnisty). Teraz maczamy kawałki gazety w mącznym kleju i okładamy nimi balon dookoła. Zostawiamy tylko mały otwór przy końcówce balona. W zależności od tego jak trudna do rozbicia ma być piniata, tyle warstw gazet przyklejamy. Wystarczą 3 warstwy, można dać więcej. Oklejony balon pozostawimy na noc do wyschnięcia w ciepłym i suchym miejscu, najlepiej na kaloryferze. Trzeba tylko uważać aby kaloryfer nie był zbyt ciepły, bo skorupa wyschnie nierównomiernie i może nam pęknąć. Po wyschnięciu przebijamy balon i wyciągamy go z wyschniętej skorupki. Na pociętych kawałkach papieru piszemy zadania do wykonania, zagadki co tylko wpadnie nam do głowy. W otwór wrzucamy cukierki, nasze karteczki i pocięte kawałki bibuły, następnie zalepiamy dziurę wsadzając sznurek tak, aby nasza piniata mogła zawisnąć. Teraz możemy piniate dowolnie dekorować jak tylko chcemy.

Możemy również zrobić serduszkową piniate z trzech złączonych balonów. Balony obklejamy kawałkami gazety i zostawimy do wyschnięcia. 


MIŁEJ ZABAWY ! :)


Jeżeli chcesz aby firma 3Dcard wykonała za Ciebie ręcznie robioną piniatę,
skontaktuj się z nami pod numerem telefonu +48 515 834 240

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl